Tento článek je zejména pro ty, kteří nevědí, co je společnost Era zač a chtějí se o ní dozvědět víc. Samozřejmě také pro ty, kteří by chtěli vědět něco o jejich nabídkách, zejména pak o službě Era portál.

Co je to ERA?

Era je poštovní spořitelna, která spadá pod Československou obchodní banku a.s. Dalo by se říci, že tato společnost je poměrně nová, ale už má své stálé zákazníky, v České republice najdete více než 50 poboček a také více než 650 bankomatů. Pro ty, kteří jsou zastáncem modernizace a raději vyřizují platby přes internet, je tu Era portál.

Internetové bankovnictví

Jedná se o klasické internetové bankovnictví, jaké znáte z jiných bank. Zřízení této služby vás nestojí nic a můžete si své finanční záležitosti vyřizovat všude, kde je možnost připojení k internetu. Z toho logicky vyplývá, že si můžete tuto službu stáhnout i do mobilu a ovládat to skrz aplikaci.

Era portál je pohodlný způsob sledování svého účtu, financí a vyřizování plateb. Můžete zde zřídit vše od trvalého příkazu k platbě po jednorázové.

Paysec – informace a přihlášení

PaySec je revoluční služba s kterou přišla ERA a říkáme, že si jí zamilujte pokud budete často platit po internetu. Jedná se o elektronickou peněženku. Pro registraci do ní budete potřebovat pouze email a telefonní číslo. Oceníte především 3 klíčové věci ABZ. Říkáte si co je to ABZ? Je to zkratka pro anonymitu, bezpečnost a rychlost. Peníze si do peněženky dobíjíte platbou ze svého bankovního účtu nebo pomocí vaší kreditní karty.

Výhody služby

Pro nás je jednoznačně hlavní výhodou univerzálnost. Lze platit komukoliv, kamkoliv a samozřejmě i přijmat a odesílat takto platby. Klasikou jako u všech transakcí od ERY je SMS autorizace plateb. Díky tomu žádná platba nemůže odejít bez Vašeho vědomí.

Doufáme, že vám tento článek pomohl a udělali jste si nějakou představu o této službě.