Era klub je jedním z programů, který Era poštovní spořitelna poskytuje. Pokud se o něm a jeho výhodách chcete dozvědět něco víc, čtěte dál.

Zábavný klub pro mladé

Era klub je projekt, který byl zřízen speciálně pro mladší věkovou kategorii do 18 let. Je to zábavný portál, na kterém můžete soutěžit, dělat kvízy a různé další vědomostní hry. Pokud se budou děti aktivně účastnit her, mají možnost získat určitou sumu virtuálních peněz, které je pak ale možné proměnit ve skutečné výhry. Vyhrává až 20 účastníků.

Jak se do hry zapojit?

Každých 14 dní je odkryta nová hra a je jen na vás, do kolika her se zapojíte. Přičemž je program vyvinut tak, aby se mohli zapojit i ty menší děti. Zároveň ovšem není podmínkou soutěžit pouze jako jedinec, zapojit se mohou i větší skupinky dětí, které také získávají určitý počet Era korun a mohou vyhrát zajímavé ceny. Nejlepším možným způsobem jak soutěžit je, že zapojíte celou svojí třídu. Soutěžíte tak jako jeden tým a na otázky odpovídá dohromady celá třída. Je dobré, aby se každého kola zúčastnili všichni žáci. V případě, že se nezúčastní ztrácíte jako třída průměrné body a klesá vaše šance na hlavní výhru.

Průběh soutěže

Pro všechny zúčastněné je tu hned 5 základních kol. Budete-li nejlepší, tak Vás čekají další 4 vyřazovací kola a pokud se dostanete i přes ně můžete se dostat do krajského finále z kterého postoupí vždy jenom jedna třída. Celkem tedy ve velkém finále bude 16 tříd. Pak už se postupuje následovně. V každém dalším kole bude o polovinu účastníků méně, až nakonec zbudou pouze 2 týmy.

Každý měsíc je jedno kolo a během měsíce musí Vaše třída správně odpovědět na co nejvíce otázek.

ERA koruny

Za účast v soutěži každý dostane nějaké ERA koruny, které lze využít poté v ERA klubu. Za registraci je hned 10 EK a za zvláštní úkol také 10. Poté pokud budete první můžete vyhrát 10 000 EK což už je pěkná suma.

Ceny

Pojďme se podívat co za své snažení mohou děti vyhrát.

První místo

  • Čtyřdenní zájezd do Francie pro celou třídu a učitelský doprovod
  • Tablet pro každého žáka
  • Maskot soutěže „PaySec“ pro každého žáka

Druhé místo

  • MP4 přehrávače
  • Dárkové vouchery
  • Maskot soutěže „PaySec“ pro každého žáka

Třetí místo

  • Počítačové hry
  • Dárkové vouchery
  • Maskot soutěže „PaySec“ pro každého žáka

Všechny třídy do 16 místa získají pěkného plyšáčka.

Tak co zaujala Vás soutěž? Pokud ano, neváhejte a co nejdříve se přihlaste.