Rozhodnout se, která banka je ve svém oboru skutečně nejvýhodnější, dnes není vůbec lehký úkol. Některé banky nedají dopustit na osobní kontakt s klienty, jiné zase na online vychytávky. My jsme se dnes zaměřili na Poštovní spořitelnu a její bankovní síť Era – právě ta poskytuje mnoho druhů online kalkulaček pro co nejpřesnější výpočet úroků a splátek půjček a hypotéka.

Na stránkách erapujcka.cz/kalkukacky najdete hned 3 typy kalkulaček.

3 typy kalkulaček

Jako první se budeme zabývat hypoteční kalkulačkou. Jak už název napovídá, její funkcí je spočítat Vám co nejpřesněji měsíční splátku hypotéky. Do kalkulačky zadáte hodnotu nemovitosti od 200 tisíc do 5 milionů korun, výši úvěru až do 5 milionů korun a nakonec dobu splatnosti hypotéky.
Dalším typem je kalkulačka půjčky na bydlení. Zde je cílem vypočítat přibližnou měsíční splátku a RPSN. Stačí zadat částku, kterou si chcete půjčit a dobu splatnosti – systém informace zpracuje a Vy tak máte reálnou představu o výši splátek.

Posledním typem je kalkulačka na neúčelové půjčky. Tato kalkulačka je prakticky totožná s předchozím modelem, nicméně liší se v druhu půjčky – s neúčelovou půjčkou si můžete půjčit opravdu na cokoliv.

Informace o půjčce

Peněz není nikdo dost a když jich je spíše méně, tak je na řadě si vzít půjčku. U ERY půjčky nabízejí a dle naší analýzy jsou poměrně výhodné. Rozhodně zaplatíte na úrocích méně, než kdyby jste si půjčovali od nějaké nebankovní společnosti.

Výhody

Nemusíte sdělovat na co si chcete dané peníze půjčit. Výši splátek si můžete nastavit jak potřebujete, aby půjčka nějak výrazně nezatížila Váš rozpočet. Lze si také vybrat přesně termín do kdy půjčku splatíte a s termínem i trochu hýbat. Peníze Vám přijdou do pár minutek na účet od zřízení půjčky. Jste osvobozeni od poplatků za poskytnutí, správu a předčasné splacení a poslední výhoda je, že nemusíte překládat žádné doklady o tom, na co jste peníze použili.

Účelové půjčky – nižší úroky

Chcete-li si půjčit na konkrétní věc – byt, dům, auto či vybavení do domácnoti, tak mlůžete dosáhnout na mnohem lepší úrokovou sazbu. Doporučujeme produkty – ERA půjčka na bydlení nebo ERA hypotéka. V případě, že by jste potřebovali více půjček je možné je sloučit do jedné a opět ušetříte tím na úrocích.

Jak sjednat půjčku?

Půjčku lze sjednat na oficiálních internetových stránkách, po telefonu s operátore, přímo na pobočce či k Vám domů muže přijít makléř.

Doufáme, že jsme Vám tímto článkem pomohli a získáte díky tomu tak půjčku, kterou potřebujete.