Vítejte u dalšího článku o společnosti Poštovní spořitelna a její síti poboček Era. V minulých dílech jsme Vám přiblížili produkty Era Hypotéka, Era červené konto, či Era půjčka na bydlení a mnoho dalších. Dnes jsme se zaměřili na produkt, který potřebuje opravdu každý – Era online pojištění.

Sjednejte si pojištění přes internet

Jako první si asi vysvětlíme ono slovíčko „online“, které se v názvu produktu vyskytuje. Online znamená, že si pojištění můžete sjednat kompletně přes internet bez nutnosti navštívit kteroukoliv z poboček Era. Samozřejmě že při takových pojištěních, jako je pojištění nemovitosti apod. se vždy důrazně doporučuje prodiskutovat konkrétní nabídky se zkušenými pracovníky na pobočce, nicméně online varianta je vítaná zejména pro ty, kteří se chystají v nejbližší době na dovolenou a nechtějí se zdržovat chozením na pobočku pro vyřízení cestovního pojištění.

Online si můžete na stránkách Erasvet.cz vyřídit celkem 4 základní druhy pojištění – cestovní pojištění, úrazové pojištění, povinné ručení a nakonec také pojištění domácností.

Stránky Vás po kliknutí na některý z odkazů pro vyřízení online automaticky přepojí na ČSOB Pojišťovnu, která tyto produkty od Ery zřizuje. Zde najdete rovněž pohodlné kalkulačky, které Vám předem vypočítají přibližné hodnoty konkrétních nabídek – třeba právě pojištění při cestě do zahraničí.

Cestovní pojištění

Kdykoliv se vydáte na nějakou dovolenou či služební cestu do zahraničí, tak se pojistěte. Nikdy nevíte co se Vám může přihodit a nestojí to za to, aby jste pak celý život splácely dluhy.

Co všechno pojištění zahrnuje?

Asistenční služby v češtině – dostupné nepřetržitě. Pojištění odpovědnosti za – újmu na zdraví a majetku. Pojistka se vztahuje také na členy rodiny. V neposlední řadě velice praktické automatické prodloužení pojistky v případě kdy jste hospitalizováni a nelze tak pojistku prodloužit.

Pojištění proti ztrátě a krádeži

Svět je nebezpečné místo, kde číhá spousta nástrah. Krádeže jsou na denním pořádku a nikdy nevíte, jestli právě Vás někdo dneska neokrade. Není dobré riskovat a je lepší se proti tomu pojistit.

Co Vám to přinese

  • Uhrazení zcizené částky z karty
  • Úhradu poplatků za vydání nové kreditky
  • Proplacení účtů za výrobu nových klíčů od Vašeho bydliště
  • Proplacení nákladů na nové doklady a fotografií na průkazy
  • V případě krádeže mobilu dostanete také peníze zpět

Stala se Vám nemilá věc, že Vás někdo okradl? Neváhejte a okamžitě volejte na asistenční linku ERY +420 495 200 121.

Pojištění nákupu

Koupili jste si novou sedačku, pračku či jiné vybavení do Vašeho bytu a jedete domu. No náhoda je blbec a připletete se do dopravní náhody a Váš nový nábytek se rozbije. Hmm. Nepříjemná situace. Máte zničené auto a ještě k tomu novou pračku. No pro příště si sjednejte pojištění od ERY. Díky tomu, až na 6 měsíců od nákupu produktu při jeho: poškození nebo odcizení Vám ERA produkt proplatí.

Pojištěné věci

  • Domácí spotřebiče
  • Elektroniku
  • Nářadí a potřeby pro kutily
  • Oblečení, obuv, kabelky, notebooky

Aby jste peníze dostali musí zboží splňovat určité podmínky.

Pořizovací cena musí být vyšší než 1 500 Kč, musí být zakoupeno v ČR, nové a nesmíte sním podnikat.

V případě, že došlo k nějaké takové údalosti zavolejte na zákaznickou linku 800 100 777 .