Vyznat se ve všech termínech a číslech dnešního bankovního světa je těžký úkol nejen pro nás, jakožto zákazníky a lajky, ale leckdy i pro zkušené profesionální zaměstnance ve finančním průmyslu. Zmatek v číslech si uvědomuje i Era, která si pro nás připravila množství kalkulaček, které nám s výběrem a orientací v daných službách velice pomohou. My si dnes připravili článek, ve kterém Vám některé z nich ukážeme. Bez zbytečných průtahů si pojďme ukázat první z nich.

Kalkulačka na půjčky

Spočítat si půjčku, kreditní kartu, nebo kontokorent můžete s kalkulačkou na půjčky. Formulář vyžaduje vyplnění několika základních údajů, bez kterých to spočítat prostě nejde – požadovanou částku, dobu splatnosti a informace o Vás, jako jsou pohlaví, věk, čistý měsíční příjem a jakou si představujete výši splátky. Po zdárném vyplnění všech údajů dostanete orientační výpočet spotřebitelského úvěru.

Hypoteční kalkulačka

Hypoteční kalkulačka je, jak už název napovídá, prostředek pro výpočet výše hypotéky od Era. Tato kalkulačka se dělí do 3 kroků. V prvním zadáte Váš plán – zda hodláte koupit nemovitost, stavět, či jen refinancovat. Samozřejmě pak zvolíte i konkrétní možnost (ku příkladu „koupit rodinný dům“). Ve druhém kroku nastavujete finanční sumy. Hodnota nemovitosti, výše úvěru, doba splatnosti a samozřejmě i měsíční splátka. Potěší i možnost si zvolit úrokovou sazbu s fixací. V posledním kroku si můžete k hypotéce přičíst některé speciální služby. Nakonec dostanete orientační plán hypotéky, na kterém můžete stavět na konkrétní pobočce Era se školenými profesionály.

Kalkulačka na výnosy ze spořících produktů Era

Nakonec si představíme era kalkulačku pro výnos ze spořícího a termínovaného vkladu. Zde si nejprve zvolíte produkt (např. Era spořící účet, Era červené konto atd.). Následuje volba výpovědní lhůty a zadání počátečního vkladu. Nakonec přidáte Váš pravidelný měsíční vklad a kalkulačka Vám automaticky spočítá, kolik byste orientačně měli za dané období naspořit.

Jak můžete sami vidět, u společnosti Era nikdy nebudete na pobočkách překvapeni, neboť si můžete vše v pohodlí Vašeho domova nejprve orientačně spočítat.