Rozhodli jste se zainvestovat a pořídit si své vlastní bydlení? Nebo jen plánujete velkou rekonstrukci, při které Vám Vámi naspořené prostředky prostě nestačí? Pak si pozorně přečtěte následující článek, protože se v něm budeme věnovat společnosti Era a její nabídce půjček na bydlení.

Půjčka na bydlení

Pro malé půjčky na bydlení, jako je třeba půjčka na rekonstrukci koupelny, nákupu nových spotřebičů do kuchyně apod., postačí produkt Era půjčka na bydlení. Ta nabízí půjčky až na 12 let s úrokem pohybujícím se kolem 10% – záleží na konkrétní nabídce. Samozřejmostí je doložení o užití peněz, žádný poplatek za poskytnutí půjčky a další víceméně běžné výhody.

Hypotéka

Pro větší projekty je ale určena Era hypotéka. Ta je výhodná oproti Era půjčce na bydlení hned v několika směrech – délka hypotéky, individuální úrok, který můžete zvýhodnit i doložením své příjmu apod. Hypotéku si také můžete sjednat, ať už chcete koupit stavební pozemek a začít na něm stavět, či jen refinancovat Vaši stávající hypotéku na bydlení.

Pro výhodnost Vaší hypotéky zde hraje opravdu mnoho faktorů, jako je třeba ono doložení příjmu. Pokud u Ery doložíte svůj příjem, můžete si půjčit až 100% ze zástavní ceny nemovitosti. V opačném případě pouze 50%.

Úrokové sazby

Úrokové sazby jsou u každé hypotéky jiné. Pro účelovou, neúčelovou hypotéku a před hypoteční úvěr se domlouvají úrokové sazby individuálně. Takže záleží na objemu půjčených peněz, době splatnosti a vaší schopnosti vyjednávat. Jediná fixně daná sazba je za prodlení úhrady splátky jistiny úvěru a hned ve výši 15%.

Kalkulačka

Chcete si alespoň, tak přibližně spočítat na kolik Vás vyjde hypotéka? Zkuste tuto kalkulačku.

Kde hypotéku sjednat?

To záleží čistě na Vás a vašich potřebách. Era se Vám totiž naprosto přizpůsobí. Buďto si lze sjednat obchodní schůzku, nechat si zaslat nabídu na email a nebo přijít rovnou na pobočku.

Doufáme, že jsme Vám dnes dostatečně přiblížili nabídku Era Hypotéka a Era půjčka na bydlení.