Českomoravský stavební spořitelna – Liška. Asi takové spojení se Vám vybaví při názvu této stavební spořitelny, jenž je na finančním trhu již déle než 20 let. Má řadu spokojených klientů – konkrétně již 6 a půl milionu a její uzavřela smlouvy za více než 300 miliard. Jednoznačný lídr na trhu stavebního spoření.

ČMSS Login

Každý z nás má rád přístup ke svým financím. Liška se tedy rozhodla dostát přání svých klientů a vytvořila své internetové bankovnictví. V současné době se již jedná o poměrně zastaralé řešení. Konkurentni jako je FIO nebo poštovní spořitelna nabízí mnohem modernější a intuitivnější řešení. Pozor! Liška si ale nenechala ujet vlak a připravila také svou novou aplikaci.

Moje Liška

Novým počinem je apliakce – Moje liška. V současné době se jedná o naprostou špičku mezi internetbankingi a je radost aplikaci používat. K použití potřebujete mít stavební spoření u Lišky a vytvořený účet.

Stavební spoření

Chtěli by jste i by spořit na bydlení a získat velký státní příspěvek? Nyní můžete. Doporučujeme navšítivit – http://www.ban-svet.cz/cmss-stavebni-sporeni/ kde se dozvíte víc.

Na závěr bychom rádi přidali dnes již legendární reklamu! Pamatujete si na ní?