Era poštovní spořitelna je opravdu rychle se rozrůstající společnost, která je součástí Československé obchodní banky a.s.

Služby

Zaměřím se na jednu ze služeb, které poskytují a tím jsou, stejně jako u všech ostatních bank, bankomaty a jejich funkce a možnosti. Era má kolem 650 bankomatů po celé České republice. Ve větších městech se jich samozřejmě nachází více (např. V Praze je jich opravdu velmi mnoho), ale i v menších městech máte šanci je nalézt.

Různé typy bankomatů

Era má několik typů bankomatů. Prvním typem jsou bankomaty, které fungují 24 hodin. Dalším je bankomat, který umožňuje dobytí kreditu mobilního telefonu, dále ten, který má možnost sjednání cestovního pojištění a posledním je bankomat umožňující vkládat hotovost.

Bankomaty v Praze

Pojďme se konkrétně podívat, kde a jaké typy atm můžete najít v Praze. Vybrali jsme si Prahu, protože se jedná největší město v ČR a taky je největší pravděpodobnost, že náš návštěvník bude z prahy.

24/7

Jedná se o typ ATM, které je funguje nonstop 24 hodin denně – 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Namátkou jsme jich pro Vás pár našli – Praha 2 Korunní 716/5 AC TRADING, Praha 2 Vinohradská 40 SBERNAK a do třetice všech ATM mašin tu je ta na Praze 2 v ulici Anglická 20 v pobočce ČSOB

Možnost dobití kreditu

Došel Vám kredit na mobilu – jak nepříjemné. Nikde není žádná trafika, kde by jste si mohli koupit nabíjecí kartu. Naštěstí tu jsou ATMka. My jsme si teď pro Vás připravili hned 3, ve kterých si můžete dobýt kredit na mobilní telefon. Takže hned první se nachází na Praze 1 v ulici Vodičkova 791/41 v budově Ligna a jedná se o bakomat číslo 3. Teď přímo jeden z Václaváku Praha 1 Václavské náměstí 32 LIGNA – bankomat číslo 2 .

Ten poslední jistě ocení ty co se vrací po koncertech z Lucerny a už nemají peníze na taxi. Takže tuhle adresu si někam zapište rozhodně se Vám bude hodit – Praha 1 Štěpánská 704/61 LUCERNA

Sjednání cestovního pojištění

Doba pokročila a nejen, že si z bankomatu můžete dobíjet kredit, ale lze z něj sjednávat i cestovní pojištění. Pravda bankomatů, které tuto možnost nabízejí je zatím podstatně méně, ale věříme, že v budoucnu dojde k rozšíření a bude to standartem u každého ATMka.

No pojďme si zase říct alespoň o třech. Praha 1 Jungmanovo náměstí 767 v budově Poštovní Spořitelny další na Praze jedna je tento Ulice Spálená 3 opět v budově České Spořitelny. No a ten poslední se nachází na pobočce České Pošty ulice Jindřišská 990/14

Pokud byste chtěli získat bližší informace o těchto přístrojích ve vašem městě, nebo ve městě, které se chystáte navštívit, neváhejte a podívejte se na jejich webové stránky. Zde si mimo-jiné můžete zadat i který typ bankomatu potřebujete najít.

Doufám, že jste se dozvěděli, co jste potřebovali vědět a nyní si můžete o něco málo usnadnit váš život.